Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdosi myslel,že zápas ze Saunou bude procházka,tak ten se šeredně zmýlil(já).

Ale po pořádku,kluci ze Sauny přijeli nezvykle brzy a taky nezvykle dlouho nešli dál,asi po 10min. jsme zjistili proč,všichni přišli pomalováni válečnýmy barvami a byli dost nahecováni na zápas.Po úvodním přivítání a zjišťování nových"drbů" se šlo na terče. Na první zápasy Ogi a Flojd, Já jsem nafasoval Máju a věřil jsem,že minulý týden bude zapomenut,ale opak byl pravdou,hra na úrovni 2ligy a double na pralesní úrovni,Ogi se taky netrefoval,0-2.Renda s Očkem 100%,2-2.

V další rundě pouští body,Samo já a nezvykle Renda.Tak první várka skončila plichtou a šlo se do dvojic Renda s Očkem skoro neomylní,já s Ogim hra bez troubení,rozhodující leg jsme ale vyhráli 6-5.Cricket je pravý opak 501,Ruda s Májou si hrají v klidu svoje,tak mě s Rendou sestřelí a v rozhodujícím legu i Očka s Ogim 6-6.

V následujících dvouhrách se stalo coš něsamovitego Floydovi se podařilo vyhrát,tím pádem jdeme do trháku,desátý bod udělá Renda v pěkném souboji s Rudou.

Chtěl bych poděkovat klukům,že dokáží mě podržet i v situaci,kdy se opravdu nedaří,nevím čím to je,ale ty double jsou pro mě nějak úzké.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ugg Classic Boots

(Ugg Classic Boots, 23. 9. 2011 5:01)

Wind howling in the winter season, there Moncler Jackets is nothing more than put on a jacket to a more comfortable and warm. If you still think that only ordinary Cheap Moncler people like us will put down jacket in winter, it would be wrong friends, the stars are wearing a down jacket, not Cheap Moncler Jackets the LV, not Chanel, but the tide swept the world's top brand Moncler, from Madonna to Rihanna as well as first-line star Moncler Jackets For Men in Europe and America, have put it down on Moncler. 50 years ago, two ski brand manufacturers met a ski ace, three young Moncler Jackets Men Sale men hit it off, designed to ski mountaineering expedition to the polar regions Down, the bold use of color, design, make Cheap Moncler Jackets Men blockbuster Moncler down jacket Awards. As in the original world famous brand of outdoor equipment, has now become the Moncler Jackets UK unrivaled world down the first wave of cards. From Madonna to Faye Wong, the stars of the Moncler put Cheap Moncler Jackets it down. Feather light, soft texture, delicate moldings, and a simple and stylish unique design, so many Mens Moncler Down Jackets stars Moncler be sought after big race, they become indispensable in the winter must-have item. Moncler big show of the latest Moncler Outlet quarter, it is easy to see leggings are popular this year, a single product, but also off a thick down jacket stocky Moncler Coat For Women sense. More fashion then, "because we only down jacket, so the more professional" is added to his slogan, this is more of a big show of surprise, that they will Moncler Down Jackets mix and match of different materials mixed together is very layered top.

Zápas

(Oček, 28. 2. 2011 18:06)

Jak říkal Ruda,nebyl to nijak pěkný zápas co se týče zavítání,na to,že oba celky bojují o přední příčky,asi to bylo víc nervózní.Binga padali jen na straně soupeře,ale ani jim se nedařil double a tak vyhrál tým s větším štěstím.Pavle neboj,já to měl nedávno ještě taky,jsou to chvilkové výpadky,které má asi každý

zapas

(Maja, 28. 2. 2011 16:26)

Skoda tech nepromenenych sanci. A zase ta pravda, ze se z BINGEM nevyhrava. No skoda :-(